Marzena Tarasiewicz

Iskrzące Smokey Eyes by Marzena Tarasiewicz

1
Kup teraz 199.00 PLN

Profesjonalnie nagranie prawie godzinnego tutorialu w wykonaniu wieloletniej wizażystki Marzeny Tarasiewicz. Poza materiałem wideo otrzymasz listę kosmetyków i narzędzi użytych w tutorialu w formacie PDF oraz imienny certyfikat PDF, do którego możesz uzyskać natychmiastowy dostęp z platformy StayOnline. Ekskluzywne rozwiązanie online zostało stworzone, aby zwiększyć umiejętności artystów na wszystkich poziomach!

Smokey Eyes to najbardziej pożądanych makijaży przez kobiety na całym świecie. Przydymione, mocno podkreślone oko dodaje, każdej z nas tajemniczości i podkreśla wieczorowy charakter makijażu. W szkoleniu online Marzena Tarasiewicz przeprowadzę Cię krok po kroku jak stworzyć smokey eyes z dodatkiem błysku!

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jak stworzyć smoky eyes na żelowym eyelinerze 
  • jak wyprofilować oko w pożądany koci kształt 
  • jak budować natężenie koloru
  • jak aplikować pyłki

O autorce:

Marzena Tarasiewicz - expert ślubny, trener wizażu i makijażystka. Laureatka wielu prestiżowych Mistrzostw Makijażu, finalistka Mistrzostw Europy w Pradze, Artysta Roku 2016 według Make Up Trendy. Współpracuje przy tworzeniu programów takich jak:  "W czym do Ślubu" (TVN Style), "Pary Młode Ponad Miarę" (TVN Style). Prowadzi studio wizażu Makeupownia Marzena Tarasiewicz, które w jej rodzinnym mieście, Olsztynie, jest punktem obowiązkowym jeśli chcesz podkreślić wyjątkowość swojej urody.

polecane
Rozświetlony Makijaż Ślubny z kreską

Profesjonalnie nagranie prawie godzinnego tutorialu w wykonaniu wieloletniej wizażystki Marzeny Tarasiewicz. Poza materiałem wideo otrzymasz...

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Akceptuję